O nás

Plastová okna a dveře od nás jsou zárukou špičkové kvality a nejnižší ceny na trhu.

Naše firma se specializuje na kompletní dodávku plastových oken, dveří i stínící techniky pro rodinné a bytové domy i průmyslové objekty. Nabízíme také hliníková okna a dveře z nejmodernějších materiálů. Pro naše zákazníky zasklíváme lodžie a dodáváme zimní zahrady.

Zákazníkům přinášíme kvalitní český výrobek, který je vyroben za použití moderních 6-ti komorových profilových systémů GEALAN. Německé profily GEALAN umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova. Bezpečnost zajišťuje kvalitní špičkové celoobvodové kování MACO se zvýšenou bezpečnosti již ve standardu.

Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější. Myslíme na Vás už při výběru výrobce, a proto dodáváme okna, která jsou vyráběna na nejpokrokovějších strojích značky ELUMATEC. Výrobní postupy jsou prověřeny standardem ISO 9001:2001.

Zákazníkům poskytujeme poradenství při výběru oken i dveří, ale také při získávání dotace Zelená úsporám. Koupí oken péče o naše klienty nekončí. Součástí služeb je kompletní odborná montáž vyškolenými pracovníky. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Nemusíte se o nic starat, součástí naší nabídky je i odvoz starých oken s následnou ekologickou likvidaci. Ke každému kvalitním plastovému oknu patří také doplňky pro komfortní bydlení. Nabízíme širokou paletu žaluzií, parapetů, sítí proti hmyzu či předokenních rolet.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře.